BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 225

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 225

Së pari, Meltem dhe më pas Sevda veprojnë pranë Sıla. Qëllimi i vetëm i marrëveshjes mes Meltem dhe Sevda është që Sıla të pijë droga të reja; Në këtë, Sevda vazhdon të jetë shumë afër Sıla;

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments