BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 51

Tri Motrat – Epizodi 51

Derya shkon pas Hakanit, i cili nuk i përgjigjet telefonatave të tij. Serdari, Don dhe Derya shkojnë në Izmir për të gjetur Hakanin. Serdari, Dönen dhe Derya, të cilët nuk e durojnë dot depresionin që ndjen Derya pas largimit të Hakanit dhe pretendon se është babai i Fatihut, janë kapur mes të vërtetës dhe gënjeshtrës së ëmbël.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments