BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 52

Tri Motrat – PROMO Epizodi 52

Rüçhan shqetësohet nga prania e Mustafës dhe pyet pse Mustafa ndodhet në Ayvalik. Özer ribashkohet me Sevilay, nënën e djalit të tij Mustafa dhe dashurinë e tij të viteve më parë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments