BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 241

Mos më Braktis – Epizodi 241

Personi që njeh Sıla-n e informon menjëherë Tarıkun. Tarik është pas Sıla. A do të jetë në gjendje Tarik ta shpëtojë Sıla nga vdekja?

Në ballë të Zeynep dhe Emre, atmosfera ishte e tensionuar. Duke parë Zejnepin dhe nënën e saj krah për krah, Emre fillon t’i pyesë ata. Ai pyet Zejnepin dhe nënën e saj pse u takuan. Si do të dalin Arzu dhe Zeynep nga kjo situatë? Apo do të mësojë Emre gjithçka?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments