BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 242

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 242

Plani i Borës e vë Zejnepin në një situatë të vështirë. Ndërsa Zeynep po përpiqet të përballojë vështirësinë e të qenit në të njëjtin ambient me Emren dhe Cansu, nga ana tjetër, ajo duhet t’i paraqesë arsye bindëse Aslit, e cila mëson sekretin e martesës së saj me Borën.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments