BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 52

Tri Motrat – Epizodi 52

A do të jenë në gjendje Türkan dhe Somer të ribashkohen pavarësisht pengesave mes tyre? A do të jetë në gjendje Derya të ndreq zemrën e saj, e cila u thye nga largimi i Hakanit? A do të mundet Rüçhan të justifikohet kundër Türkan dhe Nesrin?

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments