BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 53

Tri Motrat – PROMO Epizodi 53

Nesrin mëson se Mine jeton në të njëjtën shtëpi me Türkan me fëmijën e saj dhe nuk dëshiron ta dërgojë Türkan në shtëpi. Somer dhe Nesrin, të cilët erdhën për të marrë Türkan në shtëpinë e nënës së saj, kanë një përballje. Türkan, e cila ishte dëshmitare e kësaj përleshje, i thotë nënës së saj se është shtatzënë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments