BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 56

Tri Motrat – Epizodi 56

Somer e kupton se Türkan është distancuar prej tij, por ia atribuon këtë shtatzënisë së Türkan dhe pavendosmërisë së saj për të pasur një fëmijë. Somer e ndan këtë ndjenjë me Rüçhan. Rüçhan është i zemëruar me pavendosmërinë e Türkanit sepse foshnja që do të lindë nuk i përket vetëm Türkanit. Me gjithë zemërimin e tij ndaj Türkanit, Rüçhan i afrohet Türkanit me mirëkuptim dhe i thotë atij një gënjeshtër: “Unë do të kem nipër për herë të parë”. Türkan fillon të pyesë jo vetëm Somer-in, por edhe familjen e Somer-it.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments