BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 57

Tri Motrat – PROMO Epizodi 57

Nesrin dhe Türkan përballen për Somerin. Nesrin i kujton Türkanit se marrja e sendeve të saj dhe kthimi në shtëpinë e babait të saj është gjithashtu një opsion. Për ta bërë Türkan të lumtur, Somer e surprizon dhe i ofron të bëjë pushime.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments