BallinaRozePritjes i erdhi fundi! Ky do të jetë emisioni që do të...

Pritjes i erdhi fundi! Ky do të jetë emisioni që do të drejtojë Kiara Tito

Vitin e kaluar u zhvillua “Kepi i Tundimeve” në Top Channel, ku u zhvillua në një vilë në Kep Të Rodonit. Por duket se këtë vit ka shumë risi, Kryefjala.com ka zbuluar se këtë vit “Kepi i Tundimeve” do të bëhet me VIP-a, ku pjesëmarrës do të jenë Jori Delli, Ronaldo Sharka, Mevlan Shaba së bashku me partneren.

Programi do drejtohet nga Kiara Tito dhe opinioniste do të jetë Monika Lubonja. Madje emisioni do të xhirohet në Turqi. Mesa duket VIP-at e Big Brother do të jenë të gjithë në një vilë, ku duhet ti rezistojnë tundimit për tu bërë çift.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments