BallinaRozeButrinti nuk e ka problem, e puthë në mes të dasmës dashurinë...

Butrinti nuk e ka problem, e puthë në mes të dasmës dashurinë e jetës së tij

Vëllau ja gjuan “lugët në qafë” Butrinti, këngëtari i gatshëm për t’u bërë dhëndër.

Butrint Imeri është njëri ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur për publikun shqiptar.

Ai së fundmi ka publikuar shumë pamje nga dasma e vëllait të tij, ku e ka ‘kallë’ atmosferën’, përcjell ORAinfo.

Butrinti ka publikuar edhe një pamje me personin e tij më të dashur.

Këngëtari është shfaqur duke e puthur nënën e tij./ORAinfo/

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments