BallinaRozePrekeni hundën kur ta shihni dhëndrin e Shyhrete Behlulit

Prekeni hundën kur ta shihni dhëndrin e Shyhrete Behlulit

Ditë më parë Kushtrimi dhe Learta kanë organizuar një festë familjare duke bërë një aheng për djalin e tyre me rastin e synetis.

Gjyshja Shyhrete Behluli ishte ajo e cila i kushtoj një kënge premier dedikuar synetis së Matinit, shkruan InfoKosova.

Fotografitë e shumta ishin ato te cilat u publikuan në rrjete sociale nga vajzat e Shyhretes.

E në këtë mbrëmje përveç Matinit i cili ishte ajka e mbrëmjes, vëmendje të madhe mori edhe bashkëshorti i vajzës së madhe të Shyhrete Behluli, Njomzes.

Burri i Njomzes u pa i veshur e i rregulluar deri ne detajin e fundit, por bukuria e tij ishte e mahnitshme.

Çka te themi tjetër!, vetëm se…Njomza kujdes!

dhëndrin e Shyhrete Behlulit
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments