BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 58

Tri Motrat – Epizodi 58

Kur Türkan është i ndarë mes nënës së saj dhe Somer, ajo zgjedh Somer. Synimi i Türkan është të përballet me Somer për gjithçka që ka dëgjuar për Minen. Türkan këndon Somer për t’u derdhur jashtë. Somer ia atribuon këto gjendje të Türkan shtatzënisë së saj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments