BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 59

Tri Motrat – PROMO Epizodi 59

Në fund të fundit, Türkan dhe Somer përballen me këmbënguljen e Türkan. Kuriozë për mungesën e Somer dhe Türkan, Mine heton se ku janë ata. E imja mëson se foshnja e saj Kiraz do të merret nga Somer dhe Rüçhan pas shkëputjes nga gjiri. E imja e pyet Rüçhanin për këtë. Kur miratohet prioriteti, Imja merr fëmijën dhe zhduket. Rüçhan dhe Özer shkojnë pas foshnjës.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments