BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 61

Tri Motrat – Epizodi 61

Për shkak të dashurisë së Mine për Somerin, ajo errëson sytë dhe hidhet nga ballkoni, duke i shkaktuar disa telashe Somerit. Ndërsa Somer dhe Türkan akuzohen për përpjekje për të shkatërruar jetën e Mines.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments