BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 62

Tri Motrat – PROMO Epizodi 62

prioriteti kujdeset për Minen, e polonisht ka mbetur në spital, dhe kujdeset për fëmijët e Mine, Qershi. Türkan merr një përfundim për martesën e saj dhe foshnjën e saj në bark në fund të traumave të saj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments