BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 68

Tri Motrat – Epizodi 68

Humbja e fëmijës së saj nga Türkan e zemëron Sadik edhe më shumë ndaj Nesrin. Pas humbjes së këtij foshnja, e cila do të jetë një urë lidhëse me vajzën e tij, Sadık, i cili është në shpresën e thellë të nipërve, ribashkohet me Nesrin. Ai fajëson Nesrinin si përgjegjëse për gjithë këtë. Më pas Nesrin shkon për të vizituar Türkan. Hendeku midis nënës dhe vajzës zgjerohet.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments