BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 69

Tri Motrat – PROMO Epizodi 69

Përderisa Özer vazhdon të takohet me Sevilay, pavarësisht paralajmërimeve të Mustafa, Rüçhan tani ka informacione për Sevilay. Türkan çmendet pas manipulimeve të Mine-s dhe lindin tensione mes saj dhe Somerit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments