BallinaRozeZbulohet vendi ku po e kalojnë muajin e mjaltit Arbana e Edi

Zbulohet vendi ku po e kalojnë muajin e mjaltit Arbana e Edi

Arbana dhe Eduarti ditë më parë celebruan dashurinë e tyre me martesë.

Ata dasmën vendosën ta bëjnë në Toskane, shkruan Kosovarja.

Si duket se edhe muajin e mjaltit po e kalojnë në të njëjtin vend.

Pranë femijëve të tyre çifti duket tejet i lumtur me njeri-tjetrin.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments