BallinaRozeÇfarë po paralajmëron Kiara Tito?

Çfarë po paralajmëron Kiara Tito?

Moderatorja Kiara Tito iu rikthye moderimit pas përfundimit të “Big Brother VIP”, duke drejtuar emisionin që pritet të nisë së shpejti në Top Channel, “Kepi i Vipave”.

Megjithatë, duket se ky nuk është i vetmi projekt i Kiarës, pasi diçka e re po vjen.

Ka qenë vetë moderatorja që e ka paralajmëruar diçka të tillë me anë të një postimi në instastory, ku shprehet se ka qenë një ditë e gjatë dhe e lodhshme, por në fund ja ka dalë, duke shtuar “Një projekt i ri së shpejti”.

Nuk dihet ende se për çfarë bëhet fjalë, por kujtojë se dhe më herët ajo ka publikuar një foto, në të cilën shkruhej “Guxova të ëndërroja, më pas vendosa të veproja!” dhe duke u kërkuar fansave që të regjistrohen në një link për të marrë lajmin të parët për atë se çfarë do ndodhë.

paralajmëron Kiara Tito
paralajmëron Kiara Tito
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments