BallinaRozeRita nuk ia bën “qejfin” Fidanit, injoron keq në këtë foto

Rita nuk ia bën “qejfin” Fidanit, injoron keq në këtë foto

Fidani dhe Rita janë shndërruar një nga çiftet e njohura të estrades gjatë viteve të fundit.

Ata, janë bërë dy në një në karriren muzikore dhe në jetë, pasi janë të fejuar, shkruan Kosovarja.

Çifti, kanë mjaftë dasma të prenotiara edhe këtë verë, ndërkohë që ju duhen edhe shumë veshje, e me gjasë do të ketë edhe shumë foto.

Fotot, i kanë merak. Fidani fotografon, e shpesh Rita e bënë këtë fytyrë, disi si pa qejf.

Dyshja, janë më të orientuar në muzikë popullore, aty ku është edhe paraja më e madhe.

Rita nuk ia bën
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments