BallinaRozeTrixa më në fund harron historinë me Donaldin, gjen dashurinë e re...

Trixa më në fund harron historinë me Donaldin, gjen dashurinë e re dhe atë një djalë romantik

Beatrix Ramosaj është këngëtare shumë e njohur për publikun shqiptar.

Ajo u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania, përcjell ORAinfo.

Së fundmi në InstaStory ajo ka postuar një buqetë me lule shumë të bukura.

Me këtë pamje ajo ka ngritur dyshimet se është në një lidhje të re dashurie./ORAinfo/

Trixa më në fund harron
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments