BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 69

Tri Motrat – Epizodi 69

Ajo provokon Türkanin duke postuar fotot e bëra në moshën 40-vjeçare të Mine Kirazit në të gjithë shtëpinë. Somer bën një plan për të përmirësuar moralin e Türkan dhe për t’u pajtuar me motrat e saj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments