BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 70

Tri Motrat – PROMO Epizodi 70

Ndërsa avancon intimitetin e tij me vajzat dhe Somerin, Mustafa gjithashtu ndërmerr veprime për të qëlluar Somer dhe Özer nga zemra e jetës së tij. Rüçhan e kupton qartë se Mine nënkuptonte në mënyrë specifike foshnjën e Türkan. Ndërsa sulmon Mine për këtë çështje, qasja e Türkan ndaj Mine është më e ashpër se sa pritej me këtë fakt.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments