BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 77

Tri Motrat – Epizodi 77

Nesrin flet me Fatihun për shqetësimet e saj për Kthimin. Nga ana tjetër, ai sheh përpjekjet e Sadikut për t’u pajtuar dhe nuk mund të qëndrojë indiferent ndaj tij. Kthimi i bashkon sërish. Ndërsa ujërat do të qetësohen dhe do të arrihet pajtimi mes Sadikut dhe Nesrinit, Fatih vjen në shtëpinë e Sadikut me një krizë të re.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments