BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizod 78

Tri Motrat – PROMO Epizod 78

Sevilay dhe Türkan nënshkruajnë kontratën e punës pavarësisht kushteve të vështira të Rüçhan. Qëndrimi i Sevilay për darkë në shtëpinë e Rüçhanit atë natë e vë Özerin në një situatë shumë të vështirë. Sevilay, ashtu si Rüçhan, shfaqet duke zbuluar prehjen e saj pa zbuluar të vërtetën.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments