BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 78

Tri Motrat – Epizodi 78

Türkan është futur në qoshe pasi Kiraz sëmuret dhe pendohet që i dha fëmijën Mines. Nëse Somer mëson se ishte Türkan ai që ia dorëzoi vajzën Mines, ai është i vetëdijshëm se do të ketë një tension të madh dhe ka ardhur fundi.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments