BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 79

Tri Motrat – PROMO Epizodi 79

Ai zhgënjehet shumë kur mëson se ishte Türkan ai që e dorëzoi Kirazin në Mine. Ka një përballje të madhe mes të dyve. Këto tensione mes Türkan dhe Somer shkaktojnë gjithashtu probleme midis Rüçhan dhe Türkan. Ndërsa Sadık dhe Nesrin kanë vendosur të pajtohen, dëshpërimi i Fatih e vendos familjen Kalender në një telash të ri.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments