BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 79

Tri Motrat – Epizodi 79

Ndërsa miqësia e Mustafa dhe Derya përparon në rrugën e dashurisë, paraqitja e Sevilay në familjen Korman e fut Özerin në një cep. Sevilay i qëndron vendimeve të saj pavarësisht Özer. Nga ana tjetër, prioriteti fillon për të hedhur hapa më të mëdhenj në këtë drejtim.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments