BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 80

Tri Motrat – PROMO Epizodi 80

Në pamundësi për të arritur në Minierën, Somer vjen në pikën ku ai thyen litarët e tij me Türkan. Edhe Türkan merr një vendim pas këtyre ngjarjeve. Festa e Vitit të Ri për familjen Korman dhe Kalender shkakton takime të papritura.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments