BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 8

Tri Motrat – Epizodi 8

Kur. Somer tha se do të divorcoheshin, Mine tha se duhej të ishin pak më të, durueshëm duke menduar për fëmijën e saj. Megjithatë, Rüçhan duke i thënë Mines se Türkan dhe Somer janë “bashkë” do ta ndryshojë këtë vendim.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments