BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 80

Tri Motrat – Epizodi 80

Ndërsa Türkan shkon te Someri për të shpenguar veten, Mine përfiton nga rasti i ndarjes së Somerit me Türkanin dhe merr rrugën për në shtëpinë e pyllit ku po qëndron Somer. Kthimi, sakrifikimi i vetes për hir të mbrojtjes së Deryas dhe vajzës së Fatih, bëhet një dritë e re shprese për Fatihun. Rüçhan tronditet kur sheh Sevilay dhe Mustafa në shtëpinë e Nesrinëve.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments