BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 81

Tri Motrat – PROMO Epizodi 81

Ndërsa Türkan nuk mund t’i japë kuptim përballjes së Mine me Somer-in, Mine është gjithashtu e shqetësuar të shohë Türkan përsëri përpara saj. Ai kërkon mënyra për të fituar besimin e Somerit pa e ndarë atë nga vajza e tij. Dyshimet e Nesrin për Sevilay dhe Özer rriten gradualisht.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments