BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 82

Tri Motrat – Epizodi 82

Rüçhan bashkon Özerin dhe Sevilay dhe fillon të zbatojë planin e tij të ri. Nga ana tjetër, Mustafa vendos të përballet me familjen Korman, të cilët i bëjnë presion nënës së tij. Ky vendim i sjell Türkan dhe Somer në prag të një krize të re.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments