BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 83

Tri Motrat – PROMO Epizodi 83

Duke dëgjuar bisedën mes Türkanit dhe Mustafës, Somer ka një përballje të ashpër me Mustafën. Pasi e kishte takuar Türkanin më parë, Mustafa i tregon babait të tij Özer se çfarë ndodhi.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments