BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 83

Tri Motrat – Epizodi 83

Ndërsa akulli shkrihet mes Mustafës dhe Özerit pas zbulimit të kësaj çështjeje, Rüçhan mëson më shumë për Mustafën dhe Sevilajn. Türkan paralajmëron Derya për Mustafa. Ai duhet të vendosë midis zemërimit të Somer dhe situatës së Sevilay.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments