BallinaSerialetTri Motrat – PROMO EpizodI 84

Tri Motrat – PROMO EpizodI 84

Midis kthimit dhe Serdarit, litarët janë të tensionuar për shkak të Fatih Kalender. Partneriteti i biznesit të Türkan dhe Sevilay fillon të shqetësojë edhe Nesrin.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments