BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 85

Tri Motrat – Epizodi 85

Rüçhan, nga ana tjetër, e detyron Türkan të bëjë një zgjedhje në lidhje me partneritetin. Mine përpiqet të përmirësojë marrëdhënien e saj me Somer dhe Rüçhan përmes Kiraz. Me shtëpinë e re që bleu do të jetë më pranë Familjes Korman.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments