BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 86

Tri Motrat – PROMO Epizodi 86

Fakti që trajtimi i Türkanit fillon të japë rezultate do të jetë një rreze shprese për Somer dhe Türkan për t’u bërë sërish nënë. Rüçhan dhe Sevilay përballen për herë të parë. Nesrin dhe Sadik janë të vendosur të parandalojnë që Kthimi të bëhet donator.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments