BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 87

Tri Motrat – Epizodi 87

Ndërsa Rüçhan mendon se me lojën e tij ka fituar një fitore të madhe ndaj Türkanit, nga ana tjetër tronditet nga një surprizë e rrezikshme që e pret. Për më tepër, Türkan qëndron i drejtë kundër lojërave të Rüçhan dhe sinjalizon se ai nuk do të mposhtet.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments