BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 88

Tri Motrat – PROMO Epizodi 88

Ardhja e vajzës së Fatihut nga Gjermania krijon trishtim nga njëra anë dhe gëzim nga ana tjetër. Pavarësisht sëmundjes së saj të pamëshirshme, vajza e re solli gëzim në shtëpi, falë së cilës u bashkua e gjithë Familja Kalender. Megjithatë, këmbëngulja e Dön-it për të qenë dhurues i lë gjithmonë Nesrin dhe Sadikun dysh.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments