BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 89

Tri Motrat – Epizodi 89

Plani i fundit i Rüçhan, i cili është betuar të mposhtë Türkan, do të sjellë sërish kundër njëri-tjetrit Türkan dhe Somer, dhe këtë herë litarët do të jenë më të tensionuar nga sa pritej.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments