BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 90

Tri Motrat – PROMO Epizodi 90

Plani i fundit i Rüçhan, i cili është betuar të mposhtë Türkan, do të sjellë sërish kundër njëri-tjetrit Türkan dhe Somer, dheE këtë herë litarët do të jenë më të tensionuar nga sa pritej.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments