BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 90

Tri Motrat – Epizodi 90

Duke menduar se Türkan po fsheh me qëllim të vërtetën për Sevilajn, Somer me inat shqipton fjalë të pariparueshme dhe i merr frymën vajzës dhe Rüçhan. Kur Rüçhan merr djalin e tij në krah, ai nuk heziton të përfitojë nga kjo mundësi dhe vazhdon të vendosë Somer kundër Türkan.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments