BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 91

Tri Motrat – PROMO Epizodi 91

Derya dhe Mustafa afrohen më shumë. Ndërsa Derya qëndron pas marrëdhënies së saj pavarësisht të gjithëve dhe gjithçkaje, tensioni në familjen Kalender rritet. Në fund, Nesrin duhet të përballet me Mustafa dhe Sevilay.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments