BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 93

Tri Motrat – Epizodi 93

Rüçhan dhe Sevilay vijnë sërish ballë për ballë për çështjen e Özer. Megjithatë, Rüçhan nuk ka ndërmend të lërë Sevilay të kalojë edhe kur Özer është në një situatë kaq të rëndë. Ndërsa.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments