BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizod 94

Tri Motrat – PROMO Epizod 94

Türkan po bën çmos për të mbështetur Somer-in në spital dhe gjithashtu për ta bërë atë të falë veten, Somer vazhdon të godasë gabimet e kaluara të Türkan-it një nga një.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments