BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 97

Tri Motrat – Epizodi 97

Ndërsa toleranca e Nesrin për Sevilajn gradualisht zvogëlohet, Sevilay e forcon qëndrimin e saj pas gjithë asaj që ka kaluar. Ndërsa Türkan ndërton një jetë të re, ajo përballet jo vetëm me Somer, por edhe me Nesrin dhe Sadikun.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments