BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizod 98

Tri Motrat – PROMO Epizod 98

Së pari, Derya dhe më pas ikja e Türkan nga shtëpia i vuri në provë Sadik dhe Nesrin. Megjithatë, me një hap të bërë nga Rüçhan, Sadık dhe Nesrin do të pushojnë pak.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments