BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 98

Tri Motrat – Epizodi 98

Türkan i nënshtrohet ndërgjegjes së saj dhe vendos të bëjë një hap pozitiv drejt Somerit, por ajo nuk është në dijeni të zhvillimit të papritur që e pret.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments